Usterka
Ukończone
Wg informacji uzyskanej od Wykonawcy zimowego utrzymania dróg ulica jest odśnieżona.
4 January 2024, 12:46
Nieodśnieżone od ponad 3 dni.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.