Usterka
Ukończone
Ulica Świerkowa jest w tragicznym stanie połowa ulicy ma asfalt a dalej brak i tu jest wielki problem. Dziury wielkie kałuże bardzo ciężko przejechać woda zalega w dość dużym stopniu na ulicy .Posesje przy wyżej wymienionej ulicy głównie bramy ,furtki ,ogrodzenia są w dużym stopniu chlapane zabrudzone wodą z błotem przez przejeżdżające samochody osobowe ,ciężarowe, ciężko jest nawet przejść nie zostając ochlapany !!!!! Latem kłęby kurzu wzbijające się przez przejeżdżające samochody uderzające kamienie spod kół w bramy ,ogrodzenia strach chodzić ulicą tylko na odcinku gdzie nie ma utwardzonej nawierzchni Zwracam się o utwardzenie części ulicy Świerkowej do ul Sokolskiej
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.