Usterka
Ukończone
Zwracamy się z prośbą o utwardzenie nawierzchni drogi Augusta Fieldorfa między szeregowcami 11 i 13. Nawierzchnia która jest piaszczysta stała się grząska i nieprzejezdna a dzieci do szkoły muszą przechodzić przez skraj pola żeby nie przyklejało się błoto do obuwia. Nawierzchnia była już kilkukrotnie wyrównywana jednak wymaga ona utwardzenia np. poprzez wysypanie tłucznia lub gruzu budowlanego co utwardziłoby drogę i nie powodowało ciągłego wymywania podczas opadów deszczu. Tego wymaga niewielki odcinek około 50 metrów na ul. Augusta Fieldorfa między zjazdem w kierunku szeregowców o numerze 13 do zjazdu na szeregowce o numerze 11. Samo wyrównanie nawierzchni nie rozwiąże problemu, ponieważ już po raz kolejny po opadach deszczu w drodze robią się ogromne dziury co uniemożliwia bezpieczny przejazd samochodem, co wiążę się z częstym uszkodzeniem zawieszenia w poruszających się pojazdach po tym odcinku.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.