Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Zgodnie z informacją otrzymaną od Wykonawcy zimowego utrzymania dróg, ulica została odśnieżona.
13 December 2023, 10:9
Została oddana nam dorga dojazdowa świeżo wylana którą nie da się jechać. Jest nie odśnieżona a pojadę do bloku 101 b graniczy z cudem. Nie dość że są zasypy śniegowe które już są górkami człowiek telepie się jak ba karuzeli. To jest nie odśnieżona. Jak przyjeżdża śmie iarka zablokowana na 20 minut nie da się wyminąć to samo jest jak osoby posiadające garaże chcą wyjechać robi się paraliż nie da się wyjechać. Ani wkecahc do bloku sodorska 103 , 101, 99 . Tak się nie da funkcjonować żeby 30 minut wcześniej wychodzicie żeby można było wyjechać z pod bloku!!!!!!
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców