Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej od Wykonawcy zimowego utrzymania dróg ulica Podłączna została odśnieżona.
13 December 2023, 10:12
Zwracam się z prośbą o odśnieżenie ulicy Podłącznej. Mieszkańcy mają problem z chodzeniem ulicą, miejscami nogi można połamać. Ulica od soboty nie została odśnieżona. Wykonawca zajmujący się odśnieżaniem na terenie miasta Biała Podlaska widocznie przekazał Państwu błędne informacje, informując, że odśnieżył ulicę. Byłam świadkiem jak jedna starsza Pani się przewróciła w śniegu, co jeśli ktoś złamie nogę/skręci kostkę lub coś innego, do kogo ma się zgłosić po odszkodowanie? Proszę o weryfikację stanu drogi i jak najszybsze odśnieżenie.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców