Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Wg informacji uzyskanej z PGE Dystrybucja oświetlenie zostało naprawione.
8 January 2024, 9:10
Przykro czytać na portalu Urzędu Miasta nieprawdziwe informacje o rzekomej naprawie usterki. Ciemno jak w ... a wy informujecie, że usterka naprawiona. Wstyd za nasze władze Miejskie :(
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.