Usterka
Ukończone
Pas drogowy zarośnięty gałęziami krzaków wychodzących z działek okalających drogę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.