Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Sprawę przekazano do realizacji do zarządcy przedmiotowej studzienki.
3 August 2023, 7:48
Dzień dobry, chciałbym zgłosić uszkodzoną studzienkę telekomunikacyjną na chodniku przy ulicy Prostej. Powstała dziura zagraża bezpieczeństwu pieszych. W załączeniu dokumentacja fotograficzna.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.