Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Aktualnie trwają prace projektowe na przebudowę ulicy Akademickiej w Białej Podlaskiej w celu m.in. poprawienia spływu wód opadowych do kanału deszczowego.
6 July 2023, 10:12
Dzień dobry w zgłoszeniu problemu pod linkiem https://bialapodlaska.pl/zglos-problem/zobacz/567 widnieje status Ukończone, chciałbym zapytać co oznacza zakończone skoro nie zauważyłem żeby były prowadzone jakiekolwiek prace mające na celu usunięcie problemu, który stał się mocno uciążliwy w czasie deszczowych dni - a mianowicie ciągle brudne i pochlapane błotem ogrodzenie. Niestety nie dostałem od Państwa żadnej odpowiedzi. Proszę o usunięcie problemu związanego z ciągle stojącymi, przed bramą wjazdową posesji u zbiegu ulic Akademickiej i Studenckiej, brudnymi kałużami.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.