Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Oświetlenie zostało naprawione.
6 July 2023, 10:20
Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością. Proszę o naprawę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.