Usterka
Ukończone
Po zakończonej inwestycji " babskiego rynku " przy ul. Wąskiej na jezdni oraz chodniku zostało sporo kamieni. Albo inwestor nie uprzątnął terenu lub przeoczył ze względu na zaparkowane tam samochody.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców