Usterka
Ukończone
Tragiczny stan nawierzchni przy wjeździe ze Szkolnego Dworu do ul. Moniuszki przy Banku Spółdzielczym. Można zgubić zderzak a prawie każdy samochód szoruje podwoziem o nawierzchnię. Należy ją w tym miejscu wyrównać przynajmniej , jest pełno dziur
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców