Usterka
Ukończone
Na ulicy Stacyjnej nie działą latarnie przy posesji nr 6 i 8
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców