Usterka
Ukończone
Nie posypana piaskiem ulica Fedorowicz , Tessaro i wszystkie uliczki osiedla. Auta uderzaja w krawężniki nawet na drobnym zakręcie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców