Usterka
Ukończone
W dalszym ciągu nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Co się jeszcze musi stać, jaka tragedia musi się wydarzyć żeby oświetlenie ulicy działało!!!!
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców