Usterka
Ukończone
Dwie latarnie od strony parku na przeciwko bloku nr 3 przy ulicy Parkowej migają od dłuższego czasu. Druga lub trzecia latarnia od ulicy Jana Pawła II.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.