Usterka
Ukończone
Ulica powstańców jest długa i są boczne od niej. Czy tam też nie powinno być odśnieżone?? Tam też ludzie mieszkają i płacą podatki. Proszę o odśnieżenie ul powstańców od 38 do 38 f. Jest problem z wyjazdem z posesji.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.