Usterka
Ukończone
zostały wybudowane drogi rowerowe z nazwy sa rowerowe wiec dlaczego korzystają z nich auta dzis wjechał dostawczak miedzy Aleja a mostkiem drewnianym natomiast niedaleko za mostkiem zaparkował sobie ktos AUDI , PROPONUJE NA WIAZDACH USTAWIC ZAPORY ,za chwile trzeba bedzie je remontowac ,jakby tak panowie ze strazy zwrócili na to uwage
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.