Usterka
Ukończone
Przekazano Straży Miejskiej w Białej Podlaskiej
29 March 2022, 8:42
Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Od Alei 1000-lecia na zachód wzdłuż kanałku
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.