Usterka
Ukończone
Dzień dobry, latarnia na ulicy Słowiczej przy posesji nr 4, po raz kolejny nie świeci. Proszę zwrócić uwagę na gałęzie świerka który rośnie obok...może to jest powodem... Dziękuję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców