Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Ze względu na nieutwardzoną drogę dojazdową chciałbym zgłosić nieprzejezdną drogę przy ulicy Augusta Fieldorfa na odcinku do szeregowców o numerze 11 (zaznaczenie kolorem czerwonym na zdjęciu). Jednocześnie brak możliwości wyjścia na piechotę z terenu osiedla ze względu na błoto pojawiające się w okresie odwilży i intensywnych opadów deszczu oraz utrudniony dojazd dla karetki w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy mieszkańcom. Brak możliwości powrotu do domu pojazdem - pojazdy grzęzną w błocie w okresie pojawiania się odwilży lub intensywnych opadów deszczu
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.