Usterka
Ukończone
Uzyskaliśmy informacje od Wykonawcy o usunięciu awarii.
11 February 2022, 9:44
Częste i powtarzające się , niedziałające oświetlenie uliczne przy ulicy Sarniej
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.