Usterka
Ukończone
Awaria lampa numer 4 przy ulicy Kochanowskiego proszę o rozwiązanie problemu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.