Usterka
Ukończone
Na ulicy Aliny Fedorowicz nie działa oświetlenie uliczne. Stwarza to wiele niebezpieczeństw. Pierwszym z nich jest przejście dla pieszych przy bloku nr 17, które jest nie oświetlone powoduje niebezpieczeństwo dla kierowców i dla pieszych. Kolejnym aspektem jest spożywanie alkoholu przy bloku 29.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.