Usterka
W realizacji
W samym środku miasta przy Urzędzie Miasta oraz Poczcie wisi sobie taka to reklama na odnowionej kamienicy przy miejscu historycznym. Chyba nie wymaga to komentarza jak ona tam pasuje. Pragnę nadmienić, że dany fryzjer już tam nie prowadzi swojej działalności a reklama dalej sobie szpeci. Reklama " FRYZJER " wisi po obu stronach wejścia do bramy.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.