Usterka
Ukończone
Przy ul. Emilii Plater 20 nie działa oświetlenie uliczne, co stanowi duże zagrożenie dla pieszych po zmroku, proszę o naprawę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.