Usterka
Ukończone
Na ul. Fieldorfa na północ od Armii Krajowej zalegają duże ilości piasku nawiezionego przez samochody z nieutwardzonej dalszej części drogi. Piasek zapchał studzienki ściekowe przez co woda nie może po deszczu spływać. Proszę uprzątnąć piach oraz udrożnić studzienki.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców