Usterka
Ukończone
Problem zgłaszam po raz kolejny. W dniu 20 sierpnia 2021 r. otrzymałem odpowiedź że oświetlenie zostało naprawione. W dniu dzisiejszym wróciłem z urlopu i stwierdzam że NIC NIE ZOSTAŁO ZROBIONE. Latarnia świeci kilkanaście sekund po czym gaśnie na około 1 minutę, chyba że tak ma wyglądać jej świecenie. Rozumiem że to nie pracownicy UM wykonują naprawy, ale jak widać nie można wierzyć firmie która naprawia że coś zostało zrobione.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców