Usterka
Ukończone
naprawione
17 June 2021, 7:54
Na ul. Gołębiej nie działa jedna latarnia uliczna.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.