Usterka
Ukończone
Naprawiono 08.01.2021 r.
12 January 2021, 7:46
Przy posesji na ulicy Sielczyk 27 latarnia przestała działać. Proszę o jak najszybsze usprawnienie latarni ze względu na bezpieczeństwo przechodniów i mieszkańców.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców