Usterka
Ukończone
Naprawiono 05.01.2021 r.
12 January 2021, 7:50
Od miesiąca pomimo kilkukrotnego zgłaszania nadal nie działa latarnia na ul. Terebelskiej
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców