Usterka
Ukończone
Naprawione
17 June 2021, 7:53
Dobry wieczór, Nie działa latarnia znajdująca się na ulicy Gołębiej, naprzeciwko domu nr 56 w Białej Podlaskiej.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców