Usterka
Ukończone
przekazano do Gosp. Komunalnej do sprzątnięcia
4 January 2021, 8:50
Dzikie wysypisko przy zejściu na działki przy Al. 1000-lecia
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.