Usterka
Ukończone
Naprawione
17 June 2021, 7:52
Nie działa oświetlenie drogowe (latarnia) przy posesji na ul. Łomaskiej 129A-131. Dwa tygodnie temu latarnia gasła i się zapała co jakiś czas. W tamtym tygodniu przestała świecić.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców