Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
4 December 2020, 15:40
Co najmniej od 2 tygodni nie działa 7 latarń na ul. Sarniej
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców