Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
4 December 2020, 15:39
4 latarnie nie działają od 1,5 tygodnia
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców