Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawone
26 January 2021, 7:38
Na ulicy Hallera, naprzeciwko domu o numerze 19 - nie działa uliczna latarnia
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców