Usterka
Ukończone
Zegary oświetlenia zostały wyregulowane.
4 December 2020, 15:37
zgłaszam problem z oświetleniem obwodnicy od ul.Północnej do ul.Solidarności.latarnie zapalają sie później 0 1,5 godz. niż pozostałe na innych odcinkach.obecnie przy budowie ronda jest wzmożony ruch na ulicach dojazdowych ,a przejścia dla pieszych toną w ciemnościach.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.