Usterka
Ukończone
Drzewa prz ulicy Sworskiej 6 zasłaniają znak drogowy,wystaja na jezdnię co utrudnia ruch pojazdów, utrudniają ruch pieszych na chodniku oraz sięgają do przewodów energetycznych. Proszę o przycięcie drzew.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców