Usterka
Ukończone
Piszę drugi raz. Nie zauważyłam, żeby cokolwiek było zrobione z moją poprzednia informacją - jaki jest stan realizacji? Drzewo, suche z odpadająca kawałkami kora stoi przy ulicy Górnej za moja posesją (85). Za każdym razem gdy dochodzi do silnych podmuchów wiatru obawiam się czy nie przewróci się ono na ulicę albo na moją posesję. Od kilkunastu lat nikt nie interesuje się działką, nie sprząta, nie dba. Nie wiem czy w ogóle jest właściciel? Proszę o interwencję za nim dojdzie do nieszczęścia.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców