Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (385)

Pokaż

Progi zwalniające

2021-08-02 07:51:45
bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami

Dzień dobry. Przed przejściem dla pieszych przy SP9 znajdują się za krótkie progi zwalniające. Kierowcy mijają je, wcale nie muszą przy tym zwalniać. Jeżeli progi mają pełnić swoją rolę w tym miejscu...

Studzienka i wklęsłe śliskie wieko.

2021-07-25 11:09:36
uszkodzona infrastruktura drogowa
Poza uprawnieniami

Skrzyżowanie ulic Grunwaldzka i Sitnicka. Znajduje się studzienka zapadnięta wraz z Wklęsłym i Śliskim wiekiem. Które jest poniżej poziomu asfaltu. Podczas deszczu i porą zimową jest utrudnione...

Studzienka i wklęsłe śliskie wieko.

2021-07-25 11:09:03
uszkodzona infrastruktura drogowa
Poza uprawnieniami

Skrzyżowanie ulic Grunwaldzka i Sitnicka. Znajduje się studzienka zapadnięta wraz z Wklęsłym i Śliskim wiekiem. Które jest poniżej poziomu asfaltu. Podczas deszczu i porą zimową jest utrudnione...

Egipskie ciemności Rondo PKP

2021-05-25 10:31:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

Po kilku zgłoszeniach do PGE i powiadomieniach do Urzędu dalej nie rozwiązano problemu z oświetleniem przy rondzie w okolicach PKP. W związku z wymianą oświetlenia przy Al.1000-lecia szkoda, że stare...

Satanistyczny bohomaz

2020-01-28 11:37:16
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

Kolejny okaz beztalencia lokalnych imbecyli . Jak czują duszę artystów to niech na płótnie malują a nie demony w miejscu publicznym do tego na słupach ciepłowni...

Pornografia nieopodal przedszkola !

2020-01-28 11:34:25
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

Jacyś młodociani zboczeńcy postanowili obrażając jakąś osobę dać upust swojej erotycznej fantazji i zboczeniom rysując coś takiego ...przechodzi to wszelki głos krytyki ,proszę o jak najszybsze...

wystające pręty metalowe

2019-10-18 09:40:49
uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami

w Parku Radziwiłła w części ogrodu włoskiego w labiryncie z bukszpanu od strony rzeki jest wiele wystających prętów stanowiących zagrożenie szczególnie dla dzieci przy ew. potknięciu się lub...

fruwające śmieci

2019-07-11 08:02:55
dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami

Dzień dobry, w miejscu zaznaczonym na czerwono na załączonej mapie zalegają śmieci. Powodem jest jeden kontener na śmieci (zaznaczony na żółto), z którego korzysta 11 bloków!!! przez co kontener...

motocykliści nocą

2019-07-04 14:08:07
zakłócanie spokoju
Poza uprawnieniami

W godzinach nocnych tj ok 22-23 motocykliści urządzają sobie kilkunastominutowe rajdy po ulicach Białej Podlaskiej (Janowska, Sobieskiego,Armi Krajowej,A.Fedorowicz i obwodnica miasta) Uciążliwy dla...

szukający wlaz

2019-06-10 19:15:20
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

stukajacy metalowy wlaz

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.