Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Niedziałająca latarnia

2021-10-13 10:44:27
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy ul. Emilii Plater 20 nie działa oświetlenie uliczne, co stanowi duże zagrożenie dla pieszych po zmroku, proszę o naprawę.

Odwrócony znak

2021-10-05 15:35:45
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na jednej z wysepek na ul. Warszawskiej nie pamiętam której gdzieś koło gazowni stoi odwrócony znak kierunkowy czyli biała strzałka na niebieskim tle.

Uszkodzona ulica Damrosza

2021-10-04 19:14:18
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Damrosza (Północna część), która według budżetu w tym roku powinna być wykonana jest kompletnie zniszczona. W deszczowe dni nie da się po niej przejść pieszo a i samochodem nie jest lekko....

Groźne psy biegające wieczorami

2021-10-04 09:54:28
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od ok tygodnia po okolicy biegają 3 psy, wdzierają się na posesję. Kilka dni temu porwały naszego kota z naszego podwórka. Dzisiaj w nocy wywróciły kosz i rozciągnęły śmieci z frakcja mokra na...

Brak oświetlenia

2021-09-29 22:34:19
inne
Ukończone

Witam serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na problem braku jakiegokolwiek oświetlenia przy ulicy Olszowej. Nasze dzieci wracając ze szkół poprostu boją się czy nie można postawić kilka latarni? Po...

obok pomnika powstańców, przy ul. Białka leży martwa sarna

2021-09-26 17:27:15
martwe zwierzę
Ukończone

obok pomnika powstańców, przy ul. Białka leży martwa sarna

Borowikowa 7

2021-09-19 23:09:17
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Poproszę o naprawę drogi na wysokości mojego domu ul Borowikowa 7. Ubytek w drodze był przyczyną uszkodzenia opony i felgi w moim samochodzie. Przyczyną uszkodzenia nawierzchni drogi były pracę...

Pan sobie spożywał piwko

2021-09-17 21:14:59
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoba spożywająca alkohol lecz ta nie ingerowała w moje działania proekologiczne oczyszczania rzeki i jej okolic ,zdarzenie około 7:40-7:50 rano

Dwaj menele dziś rano walący wóde z gwinta

2021-09-17 20:01:16
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

żeby w Polsce w roku 2021 ,jacyś dwaj menele walili sobie wóde z gwinta pod mostem a telefon na straż miejską 986 był zajęty cały czas to wstyd ,co miałem zrobić gdy zaczeli mnie gonić może dostanę...

Rynsztok na Fieldorfa

2021-09-14 09:36:48
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Na ul. Fieldorfa na północ od Armii Krajowej zalegają duże ilości piasku nawiezionego przez samochody z nieutwardzonej dalszej części drogi. Piasek zapchał studzienki ściekowe przez co woda nie może...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.