Witam Moje dziecko lat 14 dostało mandat w wysokości prawie 200 pln za brak doładoania karty miejskiej. Niestety my rodzice przegapiliśmy to. Ale mam żal do Urzędu Miasta o to że nie ma...
Dodaj zgłoszenieMapa
Zgłoszenia (14)
2018-10-31 01:14:41
komunikacja miejska
Ukończony
Jestem stałą użytkowniczką linii B. Zastanawia i denerwuje mnie rozkład jazdy linii B, zwłaszcza w godzinach po 16-tej, kierunek Grzybowa. W ubiegłym roku, po którejś zmianie rozkładu jazdy, bardzo...
2018-09-03 19:11:52
komunikacja miejska
Ukończony
Czy ktoś pomyślał aby przy ul. S. Żeromskiego postawić jakąkolwiek wiatę dla pasażerów oczekujących na bus? Odkąd ten przystanek istnieje nie ma gdzie się schować przed deszczem.





