Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (22)

Pokaż

Pełno śmieci

2020-02-28 20:04:28
dzikie wysypisko
Odmowa

Nie wiem czy można dodawać zgłoszenia z powiatu bialskiego czy tylko z miasta jeżeli nie to proszę o przekazanie tego komu trzeba ,wzdłuż drogi polnej jest pełno śmieci ,nie którzy próbują to...

Pełno gruzu oraz śmieci

2020-02-26 22:07:45
dzikie wysypisko
Odmowa

Pełno gruzu za gruzem wysypisko od elektroniki po przez meble na drobnych śmiechach kończąc i jakiś szałas bezdomnego tam jest ale chyba opuszczony ,prosiłbym o wycięcie tych krzaków i usunięcie...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców