Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Niedziałające oświetlenie uliczne pomimo zgłoszeń od ponad 2 miesiecy

2023-08-30 20:31:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Niedziałające oświetlenie uliczne pomimo zgłoszeń od ponad dwóch miesięcy. Na dowód nie działającego oświetlenia dokonałem zgłoszenia w Straży Miejskiej. Proszę sprawdzić w SM czy oświetlenie...

I kto tu mija się z prawdą...

2023-08-26 21:14:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przykro czytać na portalu Urzędu Miasta nieprawdziwe informacje o rzekomej naprawie usterki. Ciemno jak w ... a wy informujecie, że usterka naprawiona. Wstyd za nasze władze Miejskie :(

Oświetlenie nie działa pomimo wielokrotnego zgłoszenia

2023-08-23 21:15:05
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Urząd Miasta Biała Podlaska nie reaguje na zgłoszenia. Odklikuje naprawy pomimo ich nie wykonania. Lekceważenie mieszkańców. Urzędnicy pracują sami dla siebie za pieniądze mieszkańców miasta....

niedziałające oświetlenie uliczne

2023-08-23 09:51:40
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Józefa Milcarka 14-16

Bezczynność

2023-08-22 20:05:29
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W dniu dzisiejszym otrzymałem Witaj, usterka, którą obserwujesz została zaktualizowana. Kategoria: niedziałające oświetlenie uliczne Tytuł: Brak oświetlenia Status:...

Bez tytułu

2023-08-16 20:52:20
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Niedziałająca latarnia

2023-08-16 20:49:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ostatnia latarnia przy ul. Beka (47-49)

Królowej Jadwigi 5 obok piekarni pomarańczowej

2023-08-08 16:42:38
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam, proszę o zaklejenie ubytków w jezdni które spory czas utrudniają jazdę autom. Jestem mieszkanką tego osiedla i codziennie przemierzam tą drogę z nadzieją, że nie uszkodze opony. Proszę o...

Niedziałająca latarnia

2023-08-05 16:58:24
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Chciałbym zgłosić, że od około tygodnia nie działa jedna z latarni na ul. Bolesława Chrobrego, znajdująca się między blokami o nr 3 i 5. Proszę o usunięcie awarii oświetlenia.

Nowo wybudowana droga

2023-08-02 13:02:12
drogi
Ukończone

Chcialbym zglosic ze na nowo wybudowanej drodze przy Sasie łączacej ul.Sidorską z ul. Łomaską zostal zrobiony parking klientow centrum handlowego SAS,samochody parkuja na ulicy zajmujac caly pas i...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców