Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (51)

Pokaż

Wyrzucone śmieci koniec ul. Grzybowej

2024-04-21 09:17:58
śmieci
Ukończone

Dużo śmieci na końcu ul. Grzybowej przy ogródkach działkowych

Kopciuchy

2024-03-25 23:17:26
palenie śmieci
Ukończone

W związku z wprowadzeniem od 1 stycznia uchwały antysmogowej w województwie lubelskim apeluję o jej egzekwowanie. Jak do tej pory kopciuchów w naszym mieście jest mnóstwo i panuje istna samowolka co...

Palenie śmieci

2024-03-14 14:47:51
palenie śmieci
Ukończone

Z komina w hangarze wydobywa się gryzący dym o zapachu palonego plastiku.

Na końcu ul. Szumowej pod lasem leżą...

2024-02-28 20:21:43
dzikie wysypisko
Ukończone

Na końcu ul. Szumowej pod lasem leżą opony samochodowe oraz inne śmieci od co najmniej dwóch tygodni. W tym miejscu nagminnie są przywożone autami i wyrzucane śmieci, które są często zbierane przez...

Ul Francuska na przeciw Armii Krajowej

2024-02-08 21:58:56
dzikie wysypisko
Ukończone

Zgłaszam zaśmieconą buteklamu,puszkami i innymi śmieciami łąkę przy Francuskuej na przeciw budowy Armii Krajowej . Drugie zaśmiecone miejsce ...na początku ul. Francuskiej przy budowie nowej...

ul. Wąska

2023-12-14 22:04:09
dzikie wysypisko
Ukończone

Pod schodami za budynkiem " babskiego rynku " w workach od tygodnia leżą nieuprzątnięte śmieci

Ubrania z kontenera walaja się na ulicy

2023-06-25 09:22:45
przepełniony kosz
Ukończone

Już kolejny raz Waracam uwagę że kosze są przepełnione. Osoby odpowiedzialne interweniują dopiero po tym jak zgłoszę problem.

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:22
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Dzikie wysypisko

2023-04-14 12:27:01
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Bałagan jest od 4 miesięcy. Sytuacja cały czas się powtarza wg na kontenery z ubraniami obok.

Nieodebrano śmieci (popiołu)

2023-03-16 14:54:05
śmieci
Ukończone

W dniu 15.03 nieodebrano frakcji popiołu. Adres: Biała Podlaska, ul. Stapińskiego 2.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.