Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (27)

Pokaż

Nielegalnie parkowanie aut ciężarowych i zakłócanie ciszy nocnej

2024-01-30 09:39:38
zakłócanie spokoju
Ukończone

Skrzyżowanie ulic Grzybowa i Świerkowa stoją nielegalnie zaparkowane pojazdy ciężarowe typu chłodnia między innymi. Agregaty chłodnicze, które są zamontowane w chłodniach całą noc wyją bardzo głośno...

Bezpański rower

2023-11-14 15:22:02
porzucony pojazd
Ukończone

Od kilku dni pod blokiem przy Kościuszki 16 stoi rower. Nie należy do mieszkańców. Stoi bez zabezpieczenia. Może ktoś zgłosił zaginięcie takiego?

Pan sobie spożywał piwko

2021-09-17 21:14:59
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoba spożywająca alkohol lecz ta nie ingerowała w moje działania proekologiczne oczyszczania rzeki i jej okolic ,zdarzenie około 7:40-7:50 rano

Dwaj menele dziś rano walący wóde z gwinta

2021-09-17 20:01:16
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

żeby w Polsce w roku 2021 ,jacyś dwaj menele walili sobie wóde z gwinta pod mostem a telefon na straż miejską 986 był zajęty cały czas to wstyd ,co miałem zrobić gdy zaczeli mnie gonić może dostanę...

Melina

2020-01-28 11:24:01
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić...

Nielegalni lokatorzy

2019-10-22 12:17:13
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

Jestem właścicielem posesji przy ul.Akademickiej 7/7a.Stoją tam dwa opuszczone budynki w jednym z nich (tym w głębi) przebywają nielegalni dzicy lokatorzy.Adres powyższy jest wolny od osób...

Porzucone Tico

2019-10-10 20:41:35
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Daewo Tico na parkingu przy ulicy Zygmunta Augusta przy szkole nr 9. Samochód nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok nieużywane i...

Porzucony pojazd marki Audi

2019-09-11 21:28:15
porzucony pojazd
Ukończone

Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Audi 80 na parkingu przy ulicy Radziwiłłowskiej od szczytu bloku Zygmunta Starego 15. Auto nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok,...

porzucony pojazd marki Audi

2019-09-05 10:29:52
porzucony pojazd
Ukończone

Audi stoi ponad rok nieruszane, bez powietrza z urwanym tłumikiem. Zarośnięte trawą miejsce parkingowe oznacza że auto stoi długo, a miejsce parkingowe jest nieużywane przez innych kierowców. Jestem...

Osoby pod wpływem alkoholu

2019-05-14 22:28:27
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoby te zaczepiają przypadkowe osoby najczęściej żebrząc na alkohol ,piją alkohol pod mostem a brak jest patroli pod mostami gdzie czują się bezpiecznie a zwykły obywatel nie może się tak czuć ,są...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.