Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (36)

Pokaż

Błędny rozkład jazdy lini E

2024-04-08 21:45:57
inne
Ukończone

W aplikacji błędne godziny jazdy lini E, sprawdzając rozkład jazdy łomaska-Brzeska 5 pokazuje błędne godziny jazdy. Tak samo sprawdzając linie E w kierunku solidarności

nie ma możliwości wysłania e-mail

2024-03-28 07:42:38
inne
Ukończone

na żaden adres Urzedu Miasta nie ma możliwości wysłania e-mail ......sekretariat@bialapodlaska.pl także to innych wydziałów i referatów

Brak oświetlenia ulicy

2024-03-27 06:31:47
inne
Ukończone

Na ulicy Głębokiej brak oświetlenia na drodze. Problem juz był zgłaszany dostawcy niestety brak podjęcia jakichkolwiek czynności naprawczych.

Oświetlenie- latarnia przy bloku

2024-03-07 17:55:08
inne
Ukończone

Od dwóch tygodni nie świeci latarnia przy bloku Łukaszyńska 19

Niedziałąjąca latarnia

2023-11-27 09:06:32
inne
Ukończone

Latarnia znajdująca się najbliżej wejścia do budynku przy ul. Piłsudskiego 14-18 - przy placu zabaw, świeci w cyklach 15-20 sekund (zapala się i gaśnie).

c. d. Obwodnica Południowa Miasta

2023-01-02 11:35:49
inne
Ukończone

W imieniu mieszkańców ulicy Zielona i Stodolna zwracamy się ponownie z prośbą o interwencję władz miasta w sprawie zamontowania progów zwalniających na ulicy Zielonej. Informujemy , iż ustawione...

Brak oznakowania drogowego

2022-09-23 11:23:49
inne
Ukończone

Zwracam się z prośbą o przeprowadzenie badań mających na celu ustalenie zasadności postawienia znaku d-42 ,,obszar zabudowany" lub znaku B-33 ,,ograniczenie prędkości" . oraz na o przeprowadzenie...

Zwisające gałęzie wzdłuż drogi rowerowej

2022-07-16 12:37:55
inne
Ukończone

Ul. Janowska na wysokości cmentarza lecz od drugiej strony jezdni gałęzie zwisają nad chodnikiem i ścieżką rowerową.

Obwodnica południowa miasta

2022-05-13 09:31:41
inne
Ukończone

Południowa obwodnica miasta W związku z zakończeniem prac przebudowy osiedlowej ulicy Zielonej zwracamy się z prośbą o oznakowanie ulicy oraz założenie progów zwalniających. Warunki założenia...

Obwodnica południowa miasta

2022-03-24 16:12:10
inne
Ukończone

W UM uzyskałam informację , iż ulica Zielona jest nadal placem budowy . Proszę o informację ,dlaczego z ul. Stodolna samochody mają prawo wjazdu na ul. Zieloną ,czyżby deficyt znaków...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców