Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (26)

Pokaż

Po dobie śnieg nadal leży i utrudnia w...

2024-01-23 15:41:54
odśnieżanie
Ukończone

Po dobie śnieg nadal leży i utrudnia w wjechaniu na posesję.

Utrudnienia z wyjazdem z posesji

2024-01-22 10:58:37
odśnieżanie
Ukończone

Utrudnienia z wyjazdem z posesji

Powstańców na odcinku nieutwardzonym...

2024-01-20 20:09:43
odśnieżanie
Ukończone

Powstańców na odcinku nieutwardzonym nieprzejezdna dla osobówek

Odśnieżanie dróg

2024-01-19 10:07:24
odśnieżanie
Ukończone

Dzień dobry, Kolejny raz odcinek ulicy Głębokiej został odśnieżony częściowo. Problem już był zgłaszany, niestety mimo poprzedniej interwencji wykonawca nadal omija część ulicy z premedytacją aby...

Nieodśnieżone

2024-01-03 07:43:10
odśnieżanie
Ukończone

Nieodśnieżone od ponad 3 dni.

Droga jest okropna

2023-12-06 21:01:20
odśnieżanie
Ukończone

Została oddana nam dorga dojazdowa świeżo wylana którą nie da się jechać. Jest nie odśnieżona a pojadę do bloku 101 b graniczy z cudem. Nie dość że są zasypy śniegowe które już są górkami...

Prośba o odśnieżenie ulicy Podłącznej

2023-12-05 11:48:23
odśnieżanie
Ukończone

Zwracam się z prośbą o odśnieżenie ulicy Podłącznej. Mieszkańcy mają problem z chodzeniem ulicą, miejscami nogi można połamać. Ulica od soboty nie została odśnieżona. Wykonawca zajmujący się...

Proszę o odśnieżenie ulicy Podłącznej i Krzywej

2023-12-05 11:38:21
odśnieżanie
Ukończone

W związku z otrzymaną odpowiedzią odnośnie odśnieżenia ww. ulic, proszę o weryfikację odśniezenia. Jest dużo śniegu, miejscami nogi można połamać. W razie potrzeby prześlę zdjęcia jak wygląda...

Ponowna prośba o odśnieżenie ulicy Podłącznej i Krzywej

2023-12-05 11:12:15
odśnieżanie
Ukończone

W związku z otrzymaną odpowiedzią odnośnie odśnieżenia ww. ulic, proszę o weryfikację odśnieżenia ulic. Jest dużo śniegu, miejscami nogi można połamać .Proszę się przejechać autem, a najlepiej...

Ul Francuska

2023-12-05 09:26:47
odśnieżanie
Ukończone

Na wielu odcinkach ul Francuskiej chodniki są nieodśnieżone, tak , ze trudno jest dostać się piechotą do miasta ,sklepu czy na przystanek. Szczególnie dotyczy fragmentów przy których nie ma posesji...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców