Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (51)

Pokaż

Sól na drogach i piach

2024-03-27 09:02:47
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Czy to nie czas jeszcze przed świętami na oczyszczenie dróg z soli oraz piasku po zimie zalegających przy krawężnikach ? Coraz więcej rowerzystów i motocyklistów pojawiło się na drogach .

Róg Bieńkowskiego/Janowska

2024-03-05 20:07:27
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Pod restauracją Diana mnóstwo pustych butelek po alkoholu oraz nie mówiąc już o rynsztoku na parkingu przy wyżej wymienionych ulicach

Po dobie śnieg nadal leży i utrudnia w...

2024-01-23 15:41:54
odśnieżanie
Ukończone

Po dobie śnieg nadal leży i utrudnia w wjechaniu na posesję.

Utrudnienia z wyjazdem z posesji

2024-01-22 10:58:37
odśnieżanie
Ukończone

Utrudnienia z wyjazdem z posesji

Powstańców na odcinku nieutwardzonym...

2024-01-20 20:09:43
odśnieżanie
Ukończone

Powstańców na odcinku nieutwardzonym nieprzejezdna dla osobówek

Odśnieżanie dróg

2024-01-19 10:07:24
odśnieżanie
Ukończone

Dzień dobry, Kolejny raz odcinek ulicy Głębokiej został odśnieżony częściowo. Problem już był zgłaszany, niestety mimo poprzedniej interwencji wykonawca nadal omija część ulicy z premedytacją aby...

Nieodśnieżone

2024-01-03 07:43:10
odśnieżanie
Ukończone

Nieodśnieżone od ponad 3 dni.

Nieodśnieżona droga

2024-01-01 19:04:50
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Dzień dobry, W dniu 01.01.2024 przyjechała odśnieżarka na ul. Głebokiej po godz. 19. Niestety droga została tylko w połowie odśnieżona. Nieprawidłowe odśnieżenie powoduje zagrożenie dla mieszkańców....

Droga jest okropna

2023-12-06 21:01:20
odśnieżanie
Ukończone

Została oddana nam dorga dojazdowa świeżo wylana którą nie da się jechać. Jest nie odśnieżona a pojadę do bloku 101 b graniczy z cudem. Nie dość że są zasypy śniegowe które już są górkami...

Prośba o odśnieżenie ulicy Podłącznej

2023-12-05 11:48:23
odśnieżanie
Ukończone

Zwracam się z prośbą o odśnieżenie ulicy Podłącznej. Mieszkańcy mają problem z chodzeniem ulicą, miejscami nogi można połamać. Ulica od soboty nie została odśnieżona. Wykonawca zajmujący się...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.